זכרון לנייח Kingston Black Fury 32GB 3200Mhz cl16 DDR4
אחריות במעבדת אינטגריטי יצירה חכמה
זכרון לנייח Kingston Black Fury 32GB 3200Mhz cl16 DDR4
מק"ט: KF432C16BB/32
1,290.00 ₪מחיר
מלאי חסר
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| מק"ט יצרן | KF432C16BB/32 |
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 32GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | שחור |
| תקופת אחריות | 3 שנים |

.jpg)
.jpg)
.jpg)



















