זכרון לנייד Kingston 16GB DDR4 3200Mhz c22 SODIMM
אחריות במעבדת אינטגריטי יצירה חכמה
זכרון לנייד Kingston 16GB DDR4 3200Mhz c22 SODIMM
מק"ט: KVR32S22S8/16
730.00 ₪מחיר
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| מק"ט יצרן | KVR32S22S8/16 |
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 16GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 22 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.2V |
| תקופת אחריות | 3 שנים |


.jpg)


















