זכרון לנייח Kingston Fury Beast DDR4 16GB 3200Mhz C16
אחריות במעבדת אינטגריטי יצירה חכמה
זכרון לנייח Kingston Fury Beast DDR4 16GB 3200Mhz C16
מק"ט: KF432C16BB/16
650.00 ₪מחיר
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| מק"ט יצרן | KF432C16BB/16 |
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 16GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| תאימות INTEL/AMD | intel XMP 2.0 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | שחור |
| תקופת אחריות | 3 שנים |























