מדוע אנחנו

חברת אינטגרטי הינה קבוצה איכותית של אנשים המובילים את תחום המחשוב בישראל בשנים האחרונות. אינטרגרטי  מתמחה בייבוא והפצה של ציוד מחשוב ואינטגרציה למוסדות ולמשרד הבטחון , כמו גם מוצרי אבטחת מידע מתקדמים.

בחברתנו ישנם מ״ס פרוייקטים העונים על דרישות השוק ומתאימים את הדרישה ללקוח .

היכולת שלנו לייבא מוצרים אשר אותם אנחנו מוכרים מאפשרת גמישות במתן פתרונות ללקוחות הקצה .

אינטרגרטי מביאה לכם את כל החידושים בתחום המחשוב והאינטגרציה ומציעה ללקוחותיה פתרונות מסוג אחר , כל הפתרונות שלנו הינם מגיעים עם ערך מוסף ויחס עלות תועלת משתלם במיוחד ללקוחותינו .

אנו מציעים חלופה לכל נושא המחשוב המסורתי , בנוסף כלים מקצועיים לתפעול המחשוב העיסקי/מוסדי שלכם ומציעה לכם חיסכון אדיר בעלויות.

BUY
NOW

מחשוב בליסינג

 סקר רחב בתחום המחשוב בדק ומצא, כי מרבית הארגונים מוציאים, מבלי משים  וכמעט ללא בקרה, בממוצע, בין 3000 ל-4000 ש"ח על המחשב הארגוני או העסקי שלהם, לאורך 3 שנים. בנוסף לכך מוציאים בעלי העסקים כ-1500 ₪ לשנה על שירותי תחזוקה מזדמנים.

חברת אינטגריטי מציעה לארגונים ולעסקים פתרונות מחשוב במיקור חוץ.

תחזוקת המחשוב עלולה להסתכם בארגונים בסכומים לא מבוטלים , ואולי הבעיה הכי גדולה בתחזוקת המחשבים ,רכישה , טיפול ותקלות היא הזמן של אנשי המחשוב בארגונים אלו. ציוד הקצה שלנו הוא מהיצרנים המובילים בתחום המחשוב בעולם. HP/DELL/LENOVO

ובא לתת מענה אופטימלי לארגונים המחפשים לנטרל את הדאגה לרכישת ציוד או החלפתו. 

החיסכון בכסף הוא קטן לעומת החיסכון בזמן.

 
 

מחשוב באוטומציה

מחשוב באוטומציה

BUY
NOW

המטרה - מחשוב באוטומציה : מבלי לשלם יותר אנו מציעים לארגונים להעביר את ציוד המחשוב שלהם לליסינג תפעולי. המחשב שלכם, התפעול עלינו! 

כמו בהמון תחומים במהלך העבודה אנו שמים כמטרה ליעל תהליכי עבודה, לחסוך זמן יקר של העובדים שלנו ולפתח תהליכים אוטומטים אשר נותנים מענה הולם לבעיות שלנו בארגון וכל זאת מבלי לחרוג מהמסגרת התקציבית שלנו. מטרה זו היא ערך עליון, ומקנה לנו בקרה ושליטה גם בנושא התפעול האדמינסטרטיבי ובנוסף בקרה ושליטה בהוצאות הארגון השוטפות.  

אינטגריטי היא השותף ליעול תהליכי עבודה בתחום המחשוב,אינטגרציה,וציוד קצה. המטרה שלך היא ה״אני מאמין״ שלנו. 

 

אינטגרציה

BUY
NOW

אינטגרציה

אינטגרציה : אינטגרציה בין מערכות משפרת תהליכי עבודה וחוסכת לארגון סכומי עתק, ייעול תהליכי עבודה, אפילו הקטנים ביותר לארגון גדול מסתכמים בסכומים אדירים.

בחברת אינטגריטי מאמינים שהמשאב הכי יקר בארגון שלכם הוא הזמן!

השילוב בין מוצרי מחשוב מתקדמים ואינטגרציה בין מערכות משפרת ומקצרת את תהליכי העבודה בצורה מדהימה. בנוסף מקנה למנהלים תמונת מצב בזמן אמת לגבי השירותים שהם מספקים,עלויות,רווחים.

בתהליכים אוטומטים גם הקשר מול הלקוח הוא קשר רציף שלא מצריך אפילו לחיצה על כפתור. אינטגרציה שוטפת בארגון מאפשרת למנהלים שלכם להתמקד במטרה ולא בדרך.