זכרון לנייד Crucial SODIM 8GB 3200Mhz DDR4 1.2V CL22
אחריות במעבדת אינטגריטי יצירה חכמה
זכרון לנייד Crucial SODIM 8GB 3200Mhz DDR4 1.2V CL22
מק"ט: CT8G4SFRA32A
320.00 ₪מחיר
מלאי חסר
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| מק"ט יצרן | CT8G4SFRA32A |
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 8GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 22 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.2V |
| תקופת אחריות | 3 שנים |

.png)

















