זכרון לנייד Kingston ValueRam 32GB DDR4 3200MHZ C22
אחריות במעבדת אינטגריטי יצירה חכמה
זכרון לנייד Kingston ValueRam 32GB DDR4 3200MHZ C22
מק"ט: KVR32S22D8/32
1,270.00 ₪מחיר
מלאי חסר
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| מק"ט יצרן | KVR32S22D8/32 |
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 32GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 22 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.2V |
| תקופת אחריות | 3 שנים |

.jpg)

















